Biz, 10 yıllık deneyimlerimiz içinde kreatif bakış açımız ve gün geçtikçe büyüyen memnun müşteri portföyümüz ile hizmet veren yeni nesil büyük bir dijital pazarlama ajansıyız.

marketing2-about-pic1
Markanızı tek bir yerden yönetin

Birçok işletme, elektronik pazarlarında profesyonel bir web siteye ihtiyaç duyar. Küçük ve orta ölçekli şirketlerin ihtiyaç ve gereksinimlerini anlıyoruz. Bu alandaki uzmanlar olarak, yeni işletmeler için neyin en önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm sunuyoruz. Ardından, şirketinizin web sitesindeki bilgileri devralır ve işletmenizle alakalı içeriği sunarız.

roket iconlar
Markanızı tek bir yerden yönetin
Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın, bir blog başlatın ve net analizlerle akıllı kararlar alın.

Yerleşik SEO araçları, Facebook reklamları, pazarlama e-postaları ve sosyal medya gönderileri trafiği ve elde tutmayı artırır.

Bir web sitesi ve Google SEO ile projelerinizi dijitale taşıyın! 

Google’ın birbirinden ayrı tüm hizmet servislerinde adınıza yer verin. Firmanızın hizmetlerini ve ürünlerini başta hizmet verdiğiniz yerlerde ve dünyanın her yerinde tanıtın. Google’da ön sıralara çıkın!

DEINDIGIMEISTER

Çevrimiçi varlığınızı
güçlendirin

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada potansiyel müşterilerinizi buluyor ve bir kitle oluşturuyoruz. Kitlenize hitap eden içerikler ve görseller hazırlayıp markanıza sosyal medyada kurumsal kimlik kazandırıyoruz. Sosyal Medya uzmanı ekip arkadaşlarımızla sizlere her türlü desteği sağlıyoruz. 

Yönetim
Tasarım

Sosyal Medya Reklamları

Google’ı gözdesi haline gelmeye ne dersiniz? Doğru bütçe ve anahtar kelime analizleri ile Google’da her zaman ön plan da olmayı kim istemez? Bir çok analiz ve profesyonel çalışmalar sonucu web sitenizin ürün ve hizmetlerini her zaman Google üst sıralara taşıyoruz. 

Hedef Kitle Analizi
Sponsorlu Reklam

Google
Reklamları

Arama motorlarında potansiyel müşterilerinizin arayabileceği kelimelere ve gezdikleri web sitelere yönelik özel reklam çalışması yaparak satış performansınızı arttırıyor, web sitenize trafik sağlıyoruz. Size en uygun dijital pazarlama stratejisini buluyoruz. 

Rakip Firma Analizi
Geri Dönüşümlü Reklamlar

Google
SEO

10 Yıllık deneyimimiz sonucu Arama Motoru Optimizasyonunda çığır açıyoruz! Profesyonel analizler ve rakip analizleri sonucu sizlere sunduğumuz çözümlerle web sitenizi Google 1. sıraya çıkarma garantisi veriyoruz. Uzman SEO ekibimiz ile Google’da üst sıralara çıkmam hiç de zor değil!

Anahtar Kelime ve İçerik Girişi
Google Sayfa Optimize ve PageSpeed Insights

Web Tasarım Hizmeti

Firmanız için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş bir kurumsal web sitesine mi ihtiyacınız var? Profesyonel tasarım ve grafiklerle web sitenizi tasarlıyoruz. Tüm detaylarına kadar mükemmel bir yazılım projesi çıkarıyoruz. 

Responsive
E-Ticarete Hazır

Grafik Tasarım Hizmeti

Görsel strateji, pazarlama ve akılda kalıcı detaylarla tüm çalışma alanlarınızda grafik tasarım hizmeti sunuyoruz. Başta logo, sosyal medya içerikleri, katalog gibi bir çok tasarım hizmeti vermekteyiz. 

Özgün ve Modern
Vektörel ve Tüm Formatlara Uygun

Pazarlama
Ürünleri

Şirketinizin yazılı basılı ve dijital ortamda logolu ürünlerinizle tanıtım yapıyoruz. Katalog, el ilanı, promosyon, dijital çalışmaları tasarlıyor ve yönetiyoruz. 

Rakip Firma Analizi
Geri Dönüşümlü Reklamlar

Pro
Gastro

E-ticaret satış kanallarınızı yönetin. Karmaşık Projelerinize Uygun, Kullanımı Kolay Yazılım

Ürün Girişi ve Yönetimi
Satışlarınız için Pazarlama Stratejileri