Markanızı Güçlendiriyoruz.
Peki Neler Yapıyoruz?

marketing2-work-pic2
analiz

Marka Araştırması
ve Rakip Analizi

Öncelikle bizimle çalışmak istediğinizde markanız ve işiniz her ne olursa olsun işinizle alakalı bilgileri sizlerden dinliyor ve işinize hayal gücümüzü ve yeteneklerimizi katıyoruz. Markanızı tanıdıktan sonra rakip markaların analizini yapıyor ve sizi onlardan ayıracak, ön plana çıkaracak taktikler üretiyoruz.

Reklam Stratejileri

Ve sonra markanız için yapılan rakip firma analizine göre sizi ön plana çıkaracak reklam stratejileri geliştiriyor ve sizleri dijital ortamda, Google sıralamalarında, Youtube video reklamları ve tüm sosyal medya platformlarında rakip firmalardan ayırarak ön plana çıkarıyoruz.

Fun 3D illustration of a cartoon kid with a VR helmet
WNT

Görsel Tasarım ve
Kurumsal Kimlik

Tüm çalışma stratejilerimiz belirlendi ve artık işleri ortaya koyma zamanı. Profesyonel ekibimiz ile markanızı en iyi şekilde tanıtacak görsel çalışmalar kendi mutfağımızda hayal gücümüzle pişiyor ve ortaya mükemmel bir marka kimliği oluşturuyoruz. 

Web Tasarımı

Tüm bu işlemlerle birlikte aynı anda devam eden bir şeyler daha var websiteniz. Tüm bu çalışmalar devam ederken yazılım ekibimiz Google ve diğer platformlarla birlikte çalışacak web sayfanızı hazırlıyor olacak. Web sayfası ihtiyaç değil bir gerekliliktir bununla ilgili blog sayfamızdan gerekli açıklamalarımızı okuyabilirsiniz. Web sayfanızdan firmanızı gerektiği gibi tanıtır yada ürünlerinizi en iyi şekilde pazarlayıp kurduğumuz e-ticaret sistemi ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

PC
metaverse

2D ve 3D
Animasyonlar

Artık kurumsal kimliğiniz hazır, internet siteniz kuruldu, reklam stratejileri belirlendi ve reklam stratejileri içerisinde bulunan bir maddeye geliyoruz. 2D ve 3D animasyonlar üstelik tüm dillerde seslendirme seçeneği ile bir ilki yapıyoruz. 2D ve 3D animasyonlar akılda kalıcı ve ilgi çekici olabiliyorlar üstelik firmanız için pdf ve katalog hazırlamaktan daha iyi bir seçenek çünkü pdf ve benzeri içerikler sıkıcı olabiliyor. Fakat 2D ve  3D animasyonlar bu dökümanlara göre daha eğlenceli olduğundan ve akılda kalıcılığı sayesinde daha fazla müşteri potansiyeli oluşturuluyorlar. Daha farklı güzel yanları da var Youtube,Instagram,TikTok gibi platformlarda paylaşıp daha farklı yada hiç tahmin edemeyeceğiniz müşterilere ulaşabiliyorsunuz.